Atvērto poru poliuretāns

Slēgto poru poliuretāns

Atvērto poru poliuretāns – mīkstas un vieglas blīvējošas putas, ko izmanto būvniecībā dažādu ēku iekšējai un ārējai siltināšanai. Pateicoties izcilajām termoizolācijas īpašībām, labam patēriņam un ērtai lietošanai atvērto poru izsmidzināmais poliuretāns arvien vairāk tiek izvēlēts gan mazos, gan lielos nekustamā īpašuma projektos.

 • Mīksts, viegls un elastīgs
 • Jaunām un renovētām ēkām
 • Ēku iekšējai un ārējai siltināšanai
 • Skaņas un siltuma izolācijai
 • Ērti strādāt, ļoti viegls
 • Videi draudzīgs, nesmaržo
 • Cenas un kvalitātes attiecība

Produkts tiek pārdots komplektā – 1 izocianāta muca + 1 atvērto poru poliola muca (480 kg).

Ar ko atšķiras Nedex atvērto poru poliuretāna putas?

Tās ir mīkstas un vieglas atvērto poru poliuretāna putas ar blīvumu aptuveni 8–12 kg /m³, siltumvadītspējas koeficients kā akmens vatei vai parasto putu polistirolam apmēram λ=no 0,034 līdz 0,038 (W/mK). Šīs materiāla īpašības nodrošina optimālu siltumu un ārkārtīgi labu skaņas izolāciju.

Nedex atvērto poru poliuretāns ir ideāli piemērots sienu, jumta, pažobeļu pārsegumu iekšējai un ārējai siltināšanai. Šīs putas aizpilda katru, pat vismazāko atvērto spraugu, kurā potenciāli var rasties gaisa caurlaidība. Pateicoties tam tiek nodrošināts ne tikai ideāls hermētiskums, bet arī enerģijas taupīšana, ārkārtīgi laba skaņas izolācija, gaisa kvalitāte mājā utt.

 • ĒRTI STRĀDĀT
  Ar šo materiālu ir viegli nosegt dažādas nestandarta konstrukcijas (gan vertikālas, gan horizontālas). Tas ir ļoti viegls un irdens, tāpēc ar to ir ļoti viegli strādāt – nogriezt liekās putas vai citāti apstrādāt.
 • LIELISKA IZOLĀCIJA
  Putas veido viengabalainu termoizolācijas slāni bez savienojumiem vai šuvēm, lieliski aizpilda visas, pat vismazākās spraugas. Atvērto poru poliuretāns ir labs skaņas un siltuma izolators (tomēr vēl labākai siltumizolācijai labāk izvēlēties slēgto poru poliuretānu).
 • VIEGLS UN ELPOJOŠS
  Tāpat kā akmensvate, arī šis poliuretāns ir elpojošs materiāls, tāpēc tas ir lieliski piemērots koka konstrukciju izolācijai. Turklāt atvērto poru poliuretāns ir ļoti viegls, tāpēc tas nenoslogo ēkas konstrukcijas.
 • EKOLOĢISKS
  Izsmidzināmās atvērto poru poliuretāna putas – viens no videi draudzīgākajiem siltināšanas materiāliem. Sastingušais pārklājums ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī neizraisa alerģiskas reakcijas, nekaitē elpceļiem.

Kā strādāt ar šīm putām?

Izmantojot speciālas iekārtas materiāls šķidrā veidā izsmidzināms uz virsmas. Pēc izsmidzināšanas putas sāk izplesties (līdz 130 reizēm) un nekavējoties sacietē viengabalainā pārklājumā bez savienojumiem un bez spraugām.

Mēs esam uzticams izsmidzināmā poliuretāna piegādātājs. Ja rodas kādi jautājumi, kas ir saistīti ar atvērto poru poliuretānu, tā tehniskajām un ķīmiskajām īpašībām, pielietošanas iespējām un darba metodiku, aicinām sazināties ar profesionāliem un sertificētiem Nedex speciālistiem, kuri labprāt jums palīdzēs un sniegs visu nepieciešamo informāciju.

Scroll to Top