Izocianāts

Izocianāts

Izocianāts – poliuretāna putu un citu rūpniecības produktu ražošanas komponents. Izocianāti tiek plaši izmantoti dažādās rūpniecības un tehnoloģijas jomās, pateicoties to ķīmiskajai aktivitātei un spējai reaģēt ar citām vielām.

 • Izsmidzināma putu poliuretāna ražošanai
 • Citiem būvniecības, rūpniecības, sadzīves produktiem
 • Plaši izmantojams augstās reaktivitātes dēļ
 • Drošs un ērti lietojams
 • Ideāla cenas un kvalitātes attiecība

Produkts tiek pārdots komplektā – 1 izocianāta muca + 1 atvērto poru poliola muca / 1 slēgto poru poliola muca.

Kam tiek izmantots izocianāts?

Izocianāti ir ķīmiskas vielas, kas ir organiski savienojumi, kam ir viena vai vairākas izocianāta funkcionālās grupas (-NCO). Šīs grupas veidojas no slāpekļa un oglekļa, kas savienotas ar divkāršu saiti ar oglekļa atoma ķēdēm. Izocianāti ir pazīstami savas reaktivitātes ar citām ķīmiskām vielām un spējas izraisīt polimerizācijas reakcijas dēļ.

 • Putu poliuretāna ražošanai
  Izocianāti ir viens no diviem komponentiem izsmidzināmā putu poliuretāna ražošanā. Tas reaģē ar poliolu (atvērto un slēgto poru putām), bet reakcijas produkts tiek plaši izmantots siltuma un skaņas izolācijai būvniecībā, kuģniecībā un citās rūpniecības jomās.
 • Ķīmisko vielu sintēzei
  Izocianātus var izmantot arī kā starpsavienojumus ķīmiskās sintēzes procesos, lai iegūtu citas ķīmiskas vielas vai produktus (piem., līmes, sveķus, hermētiķus, blīvēšanas līdzekļus, krāsas utt.). To ķīmiskās īpašības un reaktivitāte dod iespēju sintezēt dažādas organiskās vielas, kuras ir plaši izmantojamas dažādās ražošanas jomās.

Ja rodas kādi jautājumi, kas saistīti ar izocianātu ķīmiski tehniskajām īpašībām, pielietošanas iespējām un darba metodiku, aicinām sazināties ar profesionāliem un sertificētiem Nedex speciālistiem, kuri labprāt jums palīdzēs un sniegs visu nepieciešamo informāciju.

Scroll to Top