Slēgto poru poliuretāns

Slēgto poru poliuretāns

Slēgto poru poliuretāns – cietas, smagākas blīvējošās putas, ko izmanto būvniecībā ārējai un iekšējai siltināšanai, izolācijai, pārklājumiem. Tā kā šī poliuretāna poras ir pilnībā slēgtas, tad tiek radīta lielāka izturība pret ūdens tvaikiem un mitrumu.

 • Smags, ciets, neelastīgs
 • Universāla pielietojuma
 • Izturīgs pret mitrumu, ūdens tvaikiem
 • Ideālai siltumizolācijai
 • Nekaitē veselībai, nesmaržo
 • Spēcīgākai ēkas konstrukcijai
 • Ērti un viegli strādāt
 • Nav nepieciešama papildus blīvēšana

Produkts tiek pārdots komplektā – 1 izocianāta muca + 1 slēgto poru poliola muca (480 kg).

Ar ko izceļas Nedex slēgto poru poliuretāna putas (poliols)?

Tā kā tās ir blīvākas, cietākas un smagākas (tās ar savām īpašībām atgādina PIRo izolācijas materiālu), slēgto poru poliuretānam ir labākas siltumizolācijas īpašības nekā atvērto poru materiāls, to var izmantot sarežģītākiem apstākļiem (gan ārā, gan telpās).

Slēgto poru poliuretāns Nedex ir ideāli piemērots iekšējo un ārējo sienu, pažobeļu, pamatu, grīdu pārklājumu, pagrabu, ventilējamo fasāžu, cauruļu, akumulācijas tvertņu, pat kublu blīvēšanai un siltināšanai. Esot nepieciešamībai iespējams arī kombinētais siltināšanas variants, izmantojot atvērto un slēgto poru poliuretāna putas.

 • UNIVERSĀLS
  Slēgto poru poliuretāna putas ir piemērotas visiem siltināšanas darbiem – sākot no pamatu un beidzot ar jumta izolēšanu. Turklāt poliuretāna putas ir izturīgas pret dažādām temperatūras izmaiņām – no -30 °C līdz +90 °C; uz īsu brīdi iespējama temperatūras ietekme pat līdz +150 °C.
 • ĻOTI HERMĒTISKS
  Slēgto poru poliuretāna blīvums ir aptuveni 30–35 kg / m³, bet siltumvadītspējas koeficients ir pat 0,018-0, 022 W / mK. Izmantojot šo materiālu, tiek radīta ārkārtīgi augsta siltumizturības vērtība, kas ļauj maksimāli samazināt karstā vai aukstā gaisa koridorus jūsu mājās.
 • IZTURĪGS UN UZTICAMS
  Slēgto izsmidzināmo putu izturība ļauj stiprināt ēkas konstrukcijas un nodrošināt izturību pret tiešām slodzēm. Labs ir pielietojamā materiāla daudzums – tikai 2–5 cm slēgto poru poliuretāna putu slānis var pilnībā noblīvēt ēkas konstrukciju.
 • EKOLOĢISKS
  Gan atvērto, gan slēgto poru poliuretāns uzskatāms par vienu no videi draudzīgākajiem siltināšanas materiāliem, jo tie nesatur videi kaitīgas vielas. Iegūstot cietu stāvokli, poliuretāna putas nekaitē veselībai, nepūst, nepelē, tajā nevairojas parazīti vai grauzēji.
  LIELISKAS IZOLĀCIJAS
  Tā kā slēgto putu poliuretāns neļauj uzkrāties mitrumam un tā tvaikiem uz sienām vai sienu spraugās, siltinot ar šo materiālu, parasti nav nepieciešams tvaiks vai papildus izolācija.

Mēs esam uzticams slēgto poru izsmidzināmā poliuretāna piegādātājs. Ja jums ir kādi jautājumi par atvērto vai slēgto poru poliuretānu, tā ķīmiskajām un tehniskajām īpašībām, pielietošanas iespējām un darba metodiku, aicinām sazināties ar profesionāliem un sertificētiem Nedex speciālistiem, kuri labprāt jums palīdzēs un sniegs visu nepieciešamo informāciju.

Scroll to Top